Monika Gadomska

Psycholog, pedagog, certyfikowany mediator. Certyfikowana trenerka Treningu Umiejętności Społecznych, Treningu Pewności Siebie dla dzieci i młodzieży dotkniętej przemocą rówieśniczą, trenerka Szkoły dla rodziców i wychowawców. Przyjmuje w poradni: Konstancin-Jeziorna.

Konsultacje indywidualne - Zajęcia grupowe -  Dzieci 7-13 lat, Młodzież 13-18 lat, Dorośli, Pary, Rodziny

Posiada wykształcenie terapeutyczne w nurcie TSR zdobyte w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I stopień) ioraz RTZ w Pracowni Racjonalnej Terapii Zachowania (I stopień). Jest także kwalifikowanym ratownikiem pierwszej pomocy. Obecnie w trakcie certyfikowanego szkolenia terapii poznawczo - behawioralnej dzieci i młodzieży. Swoje kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i rodziną zdobywała pracując w instytucjach państwowych i oświacie, gdzie z ogromnym zaangażowaniem i pasją pracuje z ludźmi w kryzysach oraz z różnego rodzaju trudnościami.

"Moją rolą jako terapeutki jest towarzyszenie Tobie w procesie i doświadczaniu w związku z nim trudności ale nade wszystko dostrzeganiu szans, możliwości, potencjału". 

W swojej pracy koncentruje się na wsparciu i wzmacnianiu zasobów.  Za ważne uważa nawiązanie relacji, indywidualne podejście do terapii i stworzenie bezpiecznej przestrzeni w której pacjent znajdzie w niej towarzysza w drodze do samego siebie. Istotnym obszarem jej pracy jest wsparcie i psychoedukacja rodzin oraz szukanie i odnajdywanie najlepszych możliwości wsparcia.  

"Specjalizuję się w pracy z rodziną jako systemem naczyń połączonych, w którym dostrzegam te pełne połowy :). Czerpię ogromną radość z pracy z ludźmi a sukcesy pacjentów są dla mnie największą satysfakcją. 
Prywatnie jestem uśmiechniętą mamą dwóch wspaniałych i wyjątkowych córek. Moją pasją są podróże, które są pełne pysznego jedzenia, napotkanych ludzi i długich rozmów
."