Anita Wiraszka

Psycholog w nurcie TSR, trener grup, trener TUS. Pracuje z młodzieżą od 12 r.ż. oraz osobami dorosłymi. Przyjmuje w poradni: Nowa Wola, Konstancin-Jeziorna.

Konsultacje i wsparcie psychologiczne - Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach - Młodzież 12-18 lat - Dorośli

Psycholożka pracująca w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ma za sobą wieloletnie doświadczenie pracy z dorosłymi i młodzieżą, także z różnorodnych szkoleń i warsztatów.

"Praca z ludźmi daje mi poczucie sensu i spełnienia. Pomagam osobom potrzebującym wsparcia psychologicznego. Szczególnie bliskie jest mi podejście bazujące na zasobach Klienta, a więc na jego potencjale i doświadczeniu, w celu szybkiego uzyskania pożądanej zmiany. Chętnie wykorzystuję moją wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie, udzielając pomocy psychologicznej w sferze osobistej  i zawodowej oraz szeroko rozumianej psychoedukacji. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, żoną, miłośniczką dwóch chihuahua, wielbicielką książek i pasjonatką jogi."

Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Skończyła Roczną Szkołę Trenerów oraz szkolenie TSR I i II stopnia. Jest w trakcie szkolenia w Szkole Terapii poznawczo-behawioralnej Dzieci i Młodzieży. Jest certyfikowanym Trenerem TUS dzieci i dorosłych oraz osób z autyzmem (w tym zespołem Aspergera).


NOWA WOLA - ul. Hiacyntów 23


KONSTANCIN-JEZIORNA - ul. Warszawska 37