Witamy w Centrum Zmian

Centrum Zmian to wyjątkowe miejsce, stworzone specjalnie dla tych, którzy chcą zmienić swoje życie - prywatne, rodzinne, zawodowe. Znajdziesz tu przestrzeń na marzenia, planowanie, rozwijanie swoich umiejętności. Spotkasz życzliwy i wykwalifikowany zespół psychologów, pedagogów, psychoterapeutów. Chcemy wspierać Ciebie i Twoich bliskich w procesie życiowej zmiany.  Gwarantujemy zaangażowanie i troskę o jak najlepsze zrozumienie Ciebie i Twoich potrzeb.

U nas jesteś w centrum zainteresowania!

  • Koncentrujemy się na Tobie
  • Dbamy o kompetencje naszego zespołu
  • Wspieramy proces zmiany

Jedynie ciągła zmiana w życiu jest niezmienna. Z nami staje się ona łatwiejsza.  Naszym celem jest wspieranie klientów w procesie życiowej zmiany. Sami także stale się zmieniamy - inwestujemy we własny rozwój, by zapewniać profesjonalizm i najlepszą jakość oferowanych usług. Narzędzia naszej pracy oparte są na nowoczesnych koncepcjach metodologicznych. Profesjonalizm, bogate doświadczenie naszego zespołu, partnerstwo, rzetelność, adekwatność metod - gwarantują skuteczność proponowanych rozwiązań.


ZAJĘCIA DLA DZIECI Z NIEŚMIAŁOŚCIĄ

Zapraszamy na zajęcia, które pomagają w budowaniu pewności siebie.  Warsztaty kierowane są do dzieci, które wykazują problemy z obniżonym poczuciem własnej wartości i pewności siebie. Prowadzone są w formie warsztatowo – zabawowej. Na zajęciach, poprzez aktywną zabawę i rozmowy, dzieci uczą się współdziałania, spontaniczności i otwartości. Poznają sposoby radzenia sobie ze stresem, wyrażania emocji i potrzeb. 


Dziękujemy! Orły medycyny 2022

Z wielka przyjemnością informujemy, że w tegorocznym plebiscycie Orły Medycyny 2022 stanęliśmy na podium otrzymując III miejsce w Piasecznie jako najlepiej oceniana placówka medyczna, a pierwsza zajmująca się psychoterapią. Nagrodę otrzymaliśmy dzięki Waszej ocenie naszej pracy - DZIĘKUJEMY!
Praca jest naszą pasją, a nasi Pacjenci/Klienci doceniają nasze zaangażowanie i profesjonalizm. To dla nas wielkie wyróżnienie oraz motywacja do rozwoju i dalszej pracy, do wspierania Was w życiowej zmianie i w budowaniu zdrowia psychicznego! 

WYBÓR PACJENTÓW 

RANKING SPORZĄDZONY NA PODSTAWIE OCEN W NAJPOPULARNIEJSZYCH SERWISACH Z OPINIAMI

Bezpłatne konsultacje

Bezpłatne konsultacje - Centrum ZmianZapraszamy na bezpłatną konsultację psychologiczną! Jest to krótkie spotkanie z psychologiem/terapeutą, którego celem jest zbadanie potrzeb, określenie oczekiwań. Na tej konsultacji uzyskacie rekomendacje dotyczące możliwych form diagnozy, wsparcia psychologicznego lub terapii.


Zapraszamy do Centrum Zmian!

Nasi specjaliści posiadają doświadczenie w pracy z dorosłymi, dziećmi, nastolatkami, parami oraz całymi rodzinami. Prowadzimy terapię w różnych nurtach psychoterapeutycznych.  W naszej pracy opieramy się na sprawdzonych i uznanych koncepcjach metodologicznych. Cechują nas: profesjonalizm, bogate doświadczenie naszego zespołu, rzetelność oraz adekwatność metod.

Umów się na wizytę: Grójec, ul. Mszczonowska 29/2

Umów się na wizytę: Piaseczno, ul. Kościuszki 32b

Umów się na wizytę: Warszawa (Ursynów), ul. Lanciego 19


Konsultacje psychiatryczne

Zapraszamy na konsultację z lekarzem psychiatrą, podczas której pacjent ma możliwość opowiedzieć o wywołujących dyskomfort lub wręcz cierpienie dolegliwościach, niepokojących myślach lub emocjach.


Psychoterapia indywidualna

Centrum Zmian - psychoterapia indywidualnaCelem psychoterapii indywidualnej jest inicjowanie i wspieranie pozytywnych zmian w rozwoju i funkcjonowaniu. Psychoterapia indywidualna może być szansą, aby lepiej zrozumieć siebie, zadbać o swój rozwój, otrzymać wsparcie w trakcie kryzysu życiowego lub też uporać się z  problemami natury psychicznej.Jeśli zastanwwiasz się, czy potrzebna jest Ci psychoterapia i wjaki sposób psychoterapeuta może Ci pomóc umów się na spotkanie konsultacyjne stacjonarnie lub online. 


KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE

Konsultacje psychologiczne to spotkanie z psychologiem, terapeutą dla osób, które przeżywają trudności i nie są pewne, czy potrzebna im jest pomoc specjalisty. Zapraszamy również rodziców, którzy są zaniepokojeni zachowaniem, emocjami swoich dzieci w domu, w szkole, w relacjach z rówieśnikami, czy rodzeństwem.


Diagnoza psychologiczna

Celem diagnozy psychologicznej jest jak najlepsze rozpoznanie mechanizmów funkcjonowania osoby badanej, wyjaśnienie przyczyn zgłaszanych problemów oraz zaplanowanie potrzebnych form wsparcia. Zapraszamy na pierwszą konsultację diagnostyczną -  50-minutowe spotkanie konsultacyjne z psychologiem diagnostą, którego celem jest określenie odpowiednich narzędzi diagnostycznych oraz zaplanowanie dalszego postępowania diagnostycznego.


Psychoterapia par 

Centrum Zmian - psychoterapia parPsychoterapia par może pomóc lepiej zrozumieć siebie nawzajem. Pozwala na konstruktywne rozwiązanie trudności w związku, poprawę jakości wzajemnych relacji,  znalezienia wyjścia z kryzysu.  Pomaga wyjaśnić problematyczne zachowania, reakcje, wyrazić emocje i oczekiwania oraz zbudować i wzmocnić podstawy trwałego związku.


Psychoterapia rodzinna

Centrum Zmian - psychoterapia rodzinnaPsychoterapia rodzinna to spotkania, których celem jest praca z rodziną nad zrozumieniem relacji i procesów zachodzących w rodzinie oraz  poprawa funkcjonowania całego systemu rodzinnego. Jeżeli czujesz, że Twoja rodzina mogłaby funkcjonować lepiej, ale nie wiesz, jak to osiągnąć, zapraszamy na spotkanie konsultacyjne terapii rodzin, które poprowadzą nasi doświadczeni terapeuci.


psychoterapia dzieci i młodzieży

Centrum Zmian - psychoterapia dzieci i młodzieżyZapraszamy rodziców, którzy są zaniepokojeni zachowaniem, emocjami swoich dzieci w domu, w szkole, w relacjach z rówieśnikami, czy rodzeństwem. Psycholog pomoże podjąć decyzję, co do dalszych działań. Podpowie, czy potrzebna jest dalsza diagnoza, terapia indywidualna, grupowa, warsztaty rozwojowe, czy też inny rodzaj wsparcia.


Sprawdź, jak możemy pomóc

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, rozwijamy się i szkolimy, poddajemy regularnej superwizji. Prowadzimy psychoterapię i terapię: psychodynamiczną, humanistyczną, poznawczo-behawioralną, integracyjną, skoncentrowaną na rozwiązaniach, gestalt oraz systemową. 

Dowiedz się więcej o tym, w jakich nurtach psychoterapii pracujemy!

Centrum Zmian

psycholog, psychoterapeuta, psychiatra, Piaseczno, Warszawa (Ursynów)