Izabela Grześkiewicz

Terapeutka pracująca w podejściu humanistycznym, certyfikowana specjalistka terapii uzależnień i współuzależnienia, pedagog. Przyjmuje w poradni: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna.

Terapia indywidualna - Terapia rodzin - Terapia DDA i DDD - Terapia uzależnień i współuzależnienia.

Pracuje z osobami i parami w sytuacjach kryzysowych, oraz z rodzinami borykającymi się z problemami wychowawczymi. Wspiera także rodziny, w których występuje depresja, zaburzenia odżywiania, trudności z komunikacją. Pomaga osobom zmagającym się z lękiem i traumą, oraz zachowaniami kompulsywnymi.

Pracuje z młodzieżą i dorosłymi z szeroko pojętym problemem uzależnienia, zajmuje się pomocą psychologiczną dla bliskich i rodzin osób uzależnionych oraz osób dorosłych zmagających się z trudnymi doświadczeniami z dzieciństwa (DDA, DDD).

Pracuje z osobami poszukującymi szeroko rozumianej tożsamości. Wspiera osoby niebinarne, odczuwające dysforię płciową, osoby w trakcie tranzycji oraz ich rodziny.

Wspiera osoby neuroróżnorodne  (szczególnie z ADHD i ADD) oraz ich rodziny.

Wykształcenie: magister pedagogiki ze specjalnością pedagogika społeczno-rodzinna oraz pedagogika opiekuńczo-społeczna. Ukończyła Szkołę Specjalistów Psychoterapii Instruktorów Terapii Uzależnień PARPA (CARE Brok) i uzyskała certyfikat Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych (Certyfikat PARPA nr 1908).

Wśród jej zainteresowań zawodowych są również zaburzenia odżywiania - jest absolwentką certyfikowanych szkoleń w tym zakresie, organizowanych przez Szkołę Psychoterapii Dialog. W swojej pracy kieruje się założeniami psychoterapii humanistycznej, wykorzystując m. in. metody Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, Dialogu Motywującego i Porozumienia Bez Przemocy. 
Pracuje pod stałą superwizją.


KONSTANCIN-JEZIORNA - ul. Warszawska 37


PIASECZNO  - ul. Tadeusza Kościuszki 32B